Powrót szalonego znajomego

Lider: Daud [Pupu pan Panda]
Miasto: Krater Tauris
MG: DLANOR
Zablokowany
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2589
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Powrót szalonego znajomego

Post autor: Gruby »

Obrazek
Tak jak poinformował jeden z agentów, do miasta przybył Kusharo Toshiba, były zabójca z Whalersów, któremu poprzestawiało się we łbie podczas jednej z misji i ją zawalił, doprowadzając do śmierci ośmiu waszych ludzi, a potem uciekając. Przez dłuższy czas nie mogliście go namierzyć, a teraz, proszę bardzo, sam wepchał się do waszego miasta. Rozsiadł się na środku placu razem ze swoim wężem boa i zaczął do niego gadać jakby był jego żoną. Serio. Mówił do węża teksty w stylu: "moja kochana waifu, nigdy cię nie zostawię" albo "twój ogon jest taki twardy i duuży". Wzbudził tym niemałą sensację i został okrążony przez parunastu byków i loszki, które zadawały mu różne głupie pytania, na które ten odpowiadał.
Sam Kusharo był ubrany w coś co wyglądało jak strój naukowca. Na nosie miał dziwne okulary, w których jedno ze szkieł miało parę wysuwanych soczewek. Podczas swojej "prezentacji" opowiedział, że jest botanikiem i poszukuje środków na to, by jego ukochana waifu Hancock (tak nazywał się chyba ten boa) została pół człowiekiem-pół wężem (od pasa w górę miała być wężem, od pasa w dół człowiekiem, chyba w wiadomych celach, chociaż lamie zazwyczaj chyba wyglądały trochę inaczej). A że botanika była łatwiejsza od biogenetyki, to poszedł właśnie tą drogą i szuka legendarnego Kwiatu Kobiet Potworów, który był stuprocentowo wymysłem jego fetyszystycznego umysłu. What a pitiful man.
Tak czy siak coś trzeba z nim zrobić. Zabić za niesubordynację wywołaną szaleństwem czy przygarnąć i zaprzęgnąć do roboty?
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Powrót szalonego znajomego

Post autor: Pupu pan Panda »

Na plac weszło czterech skrytobójców. Otoczyli naukowco-zabójco-wężofila ze wszystkich stron. Dowódca, stojący tuż przed zdrajcą, odezwał się głosem zniekształconym przez maskę gazową:
-Kusharo Toshiba, musimy pogadać. Chodzi o tę twoją... żonę. Zechcesz udać się z nami?
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2589
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Powrót szalonego znajomego

Post autor: Gruby »

Kusharo spojrzał na was z nadzieją i szaleństwem w oczach.
-CO!? CZYŻBYŚCIE WIEDZIELI JAK UCZYNIĆ MOJĄ ŻONĘ PRAWDZIWĄ KOBIETĄ!? O TAKĄ!?
Podetknął wam pod nos rysunek, który chociaż był całkiem ładnie narysowany, to jednak przedstawiający obraz mógł mrozić krew w żyłach (albo gdzie indziej):
Obrazek
Spoiler
Pokaż
Obrazek
Gość miał bardzo poważne problemy ze sobą. Tak czy siak, zgodził się pójść z wami pod warunkiem, że jego nowa "odwrócona lamia" będzie koloru fioletowego.
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Powrót szalonego znajomego

Post autor: Pupu pan Panda »

-Yyy... zobaczymy, co da się zrobić - zapewnił zabójca i wszyscy udali się do głównej kwatery Whalers. Tam farsa była kontynuowana:
-Wiesz, Kusharo. Sami nie damy rady... Musisz nam pomóc. Powiedz, czego się nauczyłeś odkąd nas opuściłeś?
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2589
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Powrót szalonego znajomego

Post autor: Gruby »

Obrazek
Kusharo spojrzał na was podejrzliwie.
-Opuściłem? To my się znamy?
Amnezja. Świetnie. Po chwili jego twarz rozjaśnił uśmiech.
-ACH! To wy mi daliście ślub z moją ukochaną, Hancock! Już pamiętam! Czego się nauczyłem? No cóż, podczas poszukiwań bardzo cennej rośliny, Kwiatu Kobiet Potworów, nauczyłem się tego i owego o botanice, wzroście roślin, rolnictwie i pozyskiwaniu trucizn i takie tam. A co? Też marzycie o tym by zmienić swoje waifu w prawdziwe kobiety? Ten w masce wygląda, jakby chciał zmienić swojego ptaszka w harpię. Pewnie potrzebujesz jej do walk z pikinierami, co?
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Powrót szalonego znajomego

Post autor: Pupu pan Panda »

-Coś w tym rodzaju... Zrobimy tak. Ty pomożesz nam, my pomożemy tobie. Wiesz na pewno, że transformacja w lamię jest czasochłonna i zabierze wiele czasu? Będziesz krok po kroku poznawać kolejne pojęcia z zakresu botaniki, przy współpracy z naszymi naukowcami. W końcu będziemy w stanie zmienić... Hancock w to, co chcesz. Przy okazji, od czasu do czasu pomożesz nam w różnych zagadnieniach, wyprodukujesz truciznę, lekarstwo jakieś pierdolniesz. Pasuje ci to, nie? Przy okazji... fajna ta twoja żona.
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2589
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Powrót szalonego znajomego

Post autor: Gruby »

Obrazek
-Przystawiasz się do niej? Chcesz w mordę?
Spytał wrogo Kusharo i zasłonił troskliwie Hancock ramieniem. Przez parę minut musieliście go uspokajać, bo jebnął focha, ale ostatecznie zgodził się dołączyć do was jako kolejny naukowiec w zespole.

Zdobyłeś profesora
Kusharo Toshiba, 23 lata, profesor (botanika), klasa A
Zablokowany

Wróć do „Whalers”