Kierunek rozwoju/Wydarzenia

Lider: Pappilon [Fabioo]
Miasto: Rema
MG: BORYS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Kierunek rozwoju/Wydarzenia

Post autor: Borys »

Temat w którym gracz mówi co ma zamiar zrobić (coś w stylu planów), jakie akcje "ogólne" podejmuje, etc. Mistrz gry albo określa co się stało/co należy wykonać w tym temacie, albo zakłada osobny wątek, gdzie toczy się akcja. Tutaj także MG będzie powiadamiał o wydarzeniach losowych, jeżeli nie wymagają one zakładania osobnego tematu.

Nowe plany można wstawiać dopiero po zakończeniu sesji, które prowadzone są w ramach tych planów lub wydarzeń losowych. Po zakończeniu sesji, plany zostaną podsumowane i prawdopodobnie wykonane (jeżeli nie trwają bardzo długo lub nie wymagają jakichś specjalnych dodatków). Ilość planów jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że ich zbyt duża ilość doprowadzi do działania na zbyt wielu frontach, co może wpłynąć na ich powodzenie. Sugerowana ilość planów: od 3 do 5.

Gracz może sam zakładać sesje, które nie są nowym planem, a jedynie komentarzem/próbą rozwinięcia wątku z planu (np. jeżeli MG napisze, że dwójka członków gangu się pobiła, gracz może założyć temat w którym próbuje przemówić do rozsądku draniom).
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Baramuk
Posty: 68
Rejestracja: 2013-03-21, 08:14

Re: Kierunek rozwoju/Wydarzenia

Post autor: Baramuk »

1. Papillon, robiąc dramatyczną pozę patrzy na tereny otacza otaczające miasto.
- Potrzebujemy botanika- rzekł.
- Rozumiem panie, chcesz wykorzystać nieużytki tworząc tam pola uprawne, kartofle czy inne gówno- powiedział jeden z popleczników. Szybki cios z otwartej dłoni posłał go na ziemie.
- Mogłem się spodziewać takich pomysłu po was nieokrzesańce,- wzdechnął- mnie się marzy pole róż, czyż nie dodadzą mi blasku- mówiąc to zrobił sexowną pozę - ale te inne uprawy to nie taki zły pomysł.
2.- Pragnę aby Rufus III został ogłoszony oficjalnym władcą- rzekł Papillon.
- ...ale czy to nie jest ten wielki orangutan?- zapytał Mongo.
- Oczywiście, że tak wyobraź jak wspaniale będzie wyglądał w królewskich szatach i koronie.
-Ależ bracie nich go u zechce- odparł Mongo.
-Którz nie będzie chciał mieć w tym mieście króla, którego można przekupić za banana.- zaśmiał się Papillon.
3.- Smutne, smutne, smutne- wzdechnął Papillon.
- Czemu bracie? - zapytał Mongo.
- Bo jestem taki piękny a ludzie tak brzydcy... wiem-zawołał uradowany- wystarczy jak poszukamy kogoś takiego jak, niech nasi ludzie znajdą odpowiedniego rekruta.
4. - Mieszkamy na zadupiu, bogatym zadupiu ale to i tak zadupie, wyślijcie jakąś ekspedycję niech sprawdzą góry na północy, może jest tam coś wartościowego.- rozkazał Papillon.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Kierunek rozwoju/Wydarzenia

Post autor: Borys »

1. Zasadzono poletek pięknych, czerwonych róż i kilku białych. Nie zostało zbyt wiele miejsca na inne uprawy, pozostałą część przeznaczono na słoneczniki.
2. Rufus III został królem miasta. Szalał po pałacu królewskim na żyrandolach i sikał w kąty. Jego pierwszym dekretem było zorganizowanie pokazu małpiej mody w Muzeum Tolerancji Seksualnej. Wygrał bezkonkurencyjnie.
3. Jak sobie życzysz szefie, czy chcesz zapoznać się z kandydatami? http://borysada2.cba.pl/viewtopic.php?f=86&t=384
4. Na rozkaz szefie! Wysłaliśmy ekipę zwiadowców, niedługo wrócą z eskapady!
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wirtuozi zbrodni”