Kto jest bardziej nieczuły?

Lider: Superkomputer Glau [Glau]
Miasto: Gido
MG: BORYS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Pupu pan Panda »

Do granic Gido podjechał jeep. Wysiadł z niego ubrany na czarno mężczyzna w masce przeciwgazowej. Zobaczywszy jednego z dronów, zabójca zdziwił się lekko. Roboty tak daleko od miasta? Poproszony o wylegitymowanie się, przybysz powiedział:
-Przybywam z Tauris, reprezentuję organizację Whalers. Nie mam złych zamiarów. Jestem tutaj w celu zaproponowania umowy handlowej. Chciałbym porozmawiać z osobą odpowiedzialną za handel.
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Glau
Posty: 763
Rejestracja: 2013-05-10, 18:38

Re: Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Glau »

Poseł został zaprowadzony do prostokątnego budynku przylegającego niemalże do ściany betonowego kompleksu znajdującego się nieopodal właściwego miasta. Zabudowania wyglądały raczej ponuro, ale sama izba sprawiała gościnne wrażenie. W kącie stała doniczka z kwiatami, na ścianach namalowane były dwa freski przedstawiające bliżej niezidentyfikowaną żołnierską defiladę i jakiś opancerzony pojazd. Pośrodku pomieszczenia za dębowym biurkiem,po którego obu stronach postawiono krzesła, stał android. Mężczyzna został przywitany dosyć beznamiętnym głosem, po czym została zaproponowana mu herbata i miejsce siedzące.
Bo ryba, to brzmi dumnie
Bo rybą, cuchnie los
Wrócimy tu podwójnie
Na obiad i na stos
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Pupu pan Panda »

Zabójca skorzystał z zaproponowanego mu miejsca siedzącego. Herbaty grzecznie odmówił. Zaczął drapać się lewą ręką w podbródek. Wiedział, że ma do czynienia z robotami. Zdecydował się odezwać, krótko acz rzeczowo:
-Przybyłem, żeby zaproponować umowę handlową. Ze swojej strony mogę zaoferować części do robotów bądź pojazdów. Najbardziej interesują mnie materiały budowlane i broń biała.
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Glau
Posty: 763
Rejestracja: 2013-05-10, 18:38

Re: Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Glau »

Można było odnieść wrażenie że robot przyjaźnie się uśmiechnął, jakby uspokajająco.
- Jak zapewne się domyślasz, jesteśmy w stanie zrobić użytek z części do robotów - powiedział android - Właściwie z dowolnej ilości jaką zaoferujecie.
- Materiały budowlane niestety również potrzebne są nam w każdej ilości, więc nie jesteśmy skłonni się nimi dzielić. Co do broni białej, jesteśmy w stanie nie tylko ją zaoferować, ale również ją produkować. Jeśli będzie więc potrzeba jej większej ilości, w pewnym czasie będziemy w stanie takową dostarczyć.

- W celu dokonania wymiany Whalers przyśle ciężarówki z częściami do punktu tranzytowego. Jest to budynek magazynowy znajdujący się trzysta metrów wgłąb pustyni od tego w którym aktualnie się znajdujemy. Mijałeś go jadąc tutaj. Tam zostanie oceniona jakość nadesłanych części, jeśli nie będą wadliwe, odbierzecie transport z bronią białą, który załadujecie na swoje pojazdy. Czy takie warunki wymiany wam odpowiadają?
Bo ryba, to brzmi dumnie
Bo rybą, cuchnie los
Wrócimy tu podwójnie
Na obiad i na stos
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Pupu pan Panda »

-Jaką mamy gwarancję, że po przybyciu naszych ciężarówek po prostu nie wyrżniecie obsługi i nie przywłaszczycie sobie pojazdów z ładunkiem? Poza tym, każdą, nawet najlepszą jakość części możecie uznać za niewystarczająco dobrą - rzekł mężczyzna bez ogródek.
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Glau
Posty: 763
Rejestracja: 2013-05-10, 18:38

Re: Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Glau »

- Otrzymacie proporcjonalnie wiele broni białej do części uznanych za użyteczne. Jeśli chodzi o zaufanie, gwarantuje je kontynuacja ciągła wymiany. Jeśli nam nie ufacie, możecie wysłać małą część ładunku, a gdy otrzymacie zapłatę kolejną i podzielić całość na dowolną liczbę części - tak, by żadna nie była opłacalna w kontekście zamachu. Jeśli was zdradzimy, nie stracicie wiele, jeśli nie - wymiana będzie trwała. Nam nie robi to różnicy. - logika androida była zimna i prosta.
Bo ryba, to brzmi dumnie
Bo rybą, cuchnie los
Wrócimy tu podwójnie
Na obiad i na stos
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Pupu pan Panda »

-Cóż. Nie mogę podejmować sam takich decyzji. Wrócę do siebie, zapytam moich mocodawców, czy takie warunki im odpowiadają. Jeśli tak to jutro przyjedzie transport z częściami. Żegnam - powiedział zabójca i wstał. Wyszedł z budynku, udał się w stronę jeepa.
[jeśli Glau go nie udupcy]
Następnego dnia do umówionego magazynu przyjechała ciężarówka z częściami do robotów. Kierowca wyszedł z pojazdu i czekał na rozwinięcie sytuacji.
[1 poziom za 1 poziom?]
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Glau
Posty: 763
Rejestracja: 2013-05-10, 18:38

Re: Kto jest bardziej nieczuły?

Post autor: Glau »

Wymiana przebiegła sprawnie, bez zakłóceń ani zamachów.
Bo ryba, to brzmi dumnie
Bo rybą, cuchnie los
Wrócimy tu podwójnie
Na obiad i na stos
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekt Tyrea”