Audiencja u arcybiskupa

Lider: Siegfried Zarfaust [Morok]
Miasto: Arcadia
MG: BORYS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Morok »

Gabriel Myrell oczekiwał w swym gabinecie przybycia Peni Pohfy - genialnej seksuolog, która ponoć zaofiarowała się, że wprowadzi w mieście program edukacji seksualnej. Arcybiskup, jako człowiek spokojny i niezwykle opanowany, nie uległ pierwszemu negatywnemu wrażeniu, jakie sprawiało dość niecodzienne imię owego specjalisty, zauważając w jego odkryciu potencjalne możliwości wychowywania dzieci tak, by te nie powtarzały licznych błędów swoich rodziców. Bowiem - co tu dużo mówić - Arcadia była miejscem, w którym słowo "miłość" bywało rozumiane na skrajnie odmienne sposoby. Zaprosił więc Peni Pohfę, by osoba ta miała możliwość zaprezentowania swoich możliwości.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Borys »

Pani seksuolog weszła do gabinetu Myrella bardzo żwawo, trzaskając za sobą drzwiami i podeszła bliżej, chrząkając. Bez słowa podsunęła sobie krzesło i usiadła, opierając nogę na nogę.
- Jest pan rozsądny, panie Gabrielu. A może "pani"? Ujawnianie naszej prawdziwej płci nie jest powodem do wstydu. Proszę mi wyznać swoje tajemnice - zaproponowała, wydawałoby się, że bezczelnym tonem.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Morok »

Arcybiskup spokojnie pokiwał głową.
- Wolę nie prezentować Pani moich pierwszorzędnych cech płciowych - odpowiedział po chwili namysłu. - Czy jednak, żeby uznać mnie za mężczyznę, nie wystarczy Pani fakt posiadania przeze mnie tego oto zarostu? - zapytał, znacząco gładząc się po brodzie. Słyszał, że seksuolog była wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie... czy jednak aby na pewno? Celem tego spotkania było ocenienie, czy kobieta posiadała rzeczywiste kompetencje i wiedziała, jak prawdziwy nauczyciel, co będzie rzeczywiście dobre dla jego uczniów - czy też dała się w swoich rozważaniach ponieść chwytnym hasłom, które rozbrzmiewały choćby w Remie.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Borys »

- Dobrze, dobrze... czego pan chce ode mnie? To prywatne spotkanie? Ma pan problemy z potencją czy czymś takim? Skrzywdzono pana seksualnie w dzieciństwie? A może jest pan uzależniony od praktyk sadomasochistycznych? - pytała, bawiąc się obcasem. - A może mam zorganizować warsztaty w mieście? Proszę się spieszyć z odpowiedzią, bo zaraz udzielam praktyk z pozycji 69 kilku młodym małżeństwom.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Morok »

Myrell odchrząknął.
- Nie, ze mną wszystko w porządku... no, może prawie wszystko - powiedział, spoglądając na stojącą na jednej z szafek fotografię dawno zmarłej żony. Zaraz jednak, ocknąwszy się z chwili melancholii, podniósł się i oparł łokcie na stole.
- Słyszałem, że wyrażała Pani chęć zorganizowania w Arcadii edukacji seksualnej z prawdziwego zdarzenia - rzekł arcybiskup. - Jakiego typu zajęcia chciała Pani zacząć prowadzić? Przyznam, że młodych ludzi przydałoby się wreszcie zacząć wychowywać do życia w czystości przedmałżeńskiej; uczyć nawiązywania zdrowych relacji i budowania związku opartego na zintegrowaniu wartości seksualnej z wartością osobową drugiej strony, przy uznaniu tej ostatniej za nadrzędną - powiedział, posyłając seksuolożce pytające spojrzenie.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Borys »

Seksuolog wyglądała na lekko zmieszaną.
- Słucham? Wychowywać ludzi do życia w czystości przedmałżeńskiej?! To zbrodnia! Człowiek to istota seksualna i nie powinien stawać na drodze swojemu popędowi! Na swoich zajęciach oferuję naukę masturbacji dla pięciolatków, w tym będziemy już uczyć dzieci technik zabezpieczenia się i kopulacji. Wielu dorosłych chciałoby pokazać dzieciom różnego rodzaju pozycje, nie powinniśmy stawać im na przeciw. Ale na pewno zgadzam się z panem, że trzeba budować relacje, w których to druga osoba jest nadrzędna. O dziwo, bo wydaje mi się pan zatwardziałym betonem, który nie chce usłuchać potrzeb swoich i ludzi.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Morok »

- Chodziło mi o wartość osoby. O godność człowieka - wyjaśnił arcybiskup, splatając ręce. - Dopiero, gdy uzna się tą wartość jako nadrzędną w stosunku do ludzkiej seksualności, możliwe jest zbudowanie związku, który nie będzie opierał się jedynie na wzajemnym egoizmie i na wzajemnym wykorzystywaniu się dwojga ludzi - rzekł Myrell, po czym wyciągnął z jednej z szuflad biurka gruby plik spiętych ze sobą papierów, wyglądających jak kopia jakiejś starej książki. - Jeśli więc wychowywanie do życia w czystości to zbrodnia, niech mnie Pani nazwie zbrodniarzem. Ale doradzałbym najpierw zapoznać się z tą książką - powiedział Gabriel, podsuwając kobiecie materiały. - Są to przedwojenne wyniki badań nad ludzką seksualnością na grupie 50 000 osób, obrazujące jak współżycie przedmałżeńskie wpływa na trwałość związku. Tutaj - arcybiskup wyciągnął kolejny plik papierów - mamy z kolei solidną psychologiczną analizę zjawiska miłości pomiędzy kobietą a mężczyzną, w dużej części mówiącą o sferze seksualności i o skutkach różnego rodzaju korzystania z tej sfery. Jestem pewien, że dotychczas nie miała Pani dostępu do podobnych materiałów. Jako prawdziwy badacz, zapewne zechce się Pani z nimi zapoznać - rzekł Myrell, uśmiechając się zachęcająco do kobiety.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Borys »

- Bzdury! - krzyknęła kobieta, widząc plik papierów, które podawał je Myrell. Przyjęła je chyba tylko po to, żeby sobie nikt nie pomyślał, że "nie jest prawdziwą badaczką".
- Coś jeszcze pan chce?
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Re: Audiencja u arcybiskupa

Post autor: Morok »

Myrell pokiwał głową.
- Mam nadzieję poznać Pani opinię na temat tych materiałów. Gdy się już Pani z nimi zapozna, chętnie raz jeszcze Panią zaproszę, żeby Pani o nią zapytać - rzekł, uśmiechając się. Odchrząknął.
- Tymczasem... młode małżeństwa chyba już na Panią czekają. Nie zabieram Pani więcej czasu - dodał, wstając jeszcze i wychodząc zza biurka, by z kurtuazją odprowadzić profesor Pohfę do drzwi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gwardia”