Pakty i Kontrakty

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Pakty i Kontrakty

Post autor: Gruby »


Gildia Kupiecka "Cztery Łapki":
- Gruby
- Kasia
- Sru
- Mefju
- Grzywa

Trwające umowy handlowe:
⭐ - VI tura: pobieram od Grzywy łączną ilość 2 tkaniny na mocy paktu sojuszniczego (kontrakt).
⭐ - VI tura: przekazuję Sru łącznie 6 sztuk ołowiu i 3 miedzi + może sobie jeszcze 3 bursztynu wziąć bo czemu nie, w zamian za 3 cyny na mocy paktu sojuszniczego (kontrakt).
⭐ - VI tura: pobieram od Mefja łącznie 5 pachnideł, 3 cyny i 2 złota na mocy paktu sojuszniczego (kontrakt).
⭐ - VI tura: przekazuję Kasi łącznie 6 sztuk lazurytu w zamian za 5 sztuk srebra, 3 sztuki wosku i 3 brązu na mocy paktu sojuszniczego (kontrakt).
⭐ - II (IV, V, VI) tura: w turach II i III pozwalam Eldadowi pobrać łącznie 4 sztuki lazurytu (po 2 w każdej turze) w zamian za udostępnienie w III turze Grzywie 3 sztuk kości słoniowej i 1 kości słoniowej mi w nieokreślonej przyszłości (kontrakt). Aneks! Eldad może wziąć 2 lazurytu w IV turze zamiast w III (aneks). Aneks 2! Eldad może pobrać 6 lazurytu w IV turze, ale w zamian zaoferuje mi dodatkowe 3 surowce w innej turze (aneks). Druga strona aneksu. Uwaga! Odbieram 1 kości słoniowej od Eldada w VI turze! Dokument egzekucji.
- V tura: 2 miedzi dla Marka w zamian za 2 tkaniny od Markizy (kontrakt)
- V tura: 3 miedzi dla Kasi w ramach sojuszu (kontrakt)
- V tura: 1 ołowiu dla Grzywy w ramach sojuszu (kontrakt)
- V tura: 3 cyny i 3 oliwy od Mefja w ramach sojuszu (kontrakt)
- V tura: 6 futra i 3 ołowiu dla Kasi za 3 srebra dla Grubego (umowa słowna).

- V tura: 3 futra i 2 lazurytu dla Sru za 3 cyny i 3 oliwy dla Grubego (Kontrakt, strona I, Kontrakt strona II, Kontrakt strona III).
- II, V tura: 2 ceramiki dla Eldada w zamian za 3 sztuki wybranego surowca w dowolnej turze (kontrakt)
- III tura: 3 oliwy dla Grubego w zamian za 3 nieokreślone surowce dla Mefja w dowolnej turze.
(I strona kontraktu,II strona kontraktu)
- IV tura: 5 żelaza od Jaszczura w zamian za 3 lazurytu i 2 ołowiu dla Jaszczura. Obydwie wymiany w IV turze. (kontrakt) Aneks! Jaszczur może wziąć 5 surowców w kolejnych turach, a ja w IV biorę 6 żelaza. Umarzam mu też dług na ceramikę w imię przyjaźni (aneks) Aneks 2! Jaszczur daje mi dodatkowo 3 żelaza, a ja w zamian za to żelazo i w ramach spłaty długu z poprzedniej tury daję mu 4 lazurytu i 4 ceramiki (aneks).

- IV tura: 1 futra dla Shalvana w zamian za 1 oliwy z monety dla Grubego (kontrakt),
- IV tura: 1 pachnideł od Chromego dla Grubegow zamian za 2 futra dla Markizy(I strona kontraktu,II strona kontraktu)
- IV tura: 3 miedzi dla Grubegow zamian za 3 futra dla Nevrasta (kontrakt)
- IV tura: 3 wina od Kasi w zamian za 2 ceramiki w IV turze (umowa słowna)
- IV tura: 3 oliwy od Mefja w zamian za 3 surowce w dowolnej turze (kontrakt)
- IV tura: 3 brązu i 3 pachnideł od Sru w zamian za 3 ceramiki i 3 ołowiu dla Sru (Aneks! 3 pachnideł będących początkowo w planie nie da rady dostarczyć bo Chromy zajął osadę)(I strona kontraktu,II strona kontraktu)
- IV tura: 3 wosku i 3 marmuru od Nevrasta w zamian za 6 nieokreślonych surowców w w dowolnej turze (kontrakt) Aneks! Nevrast zjebał i nie ma marmuru, ale nie będę go ścigał że łamie kontrakty bo mam z nim inne układy i nie chcę ich zepsuć :-( Dlatego zmiana na 3 wosku w zamian za 3 ode mnie czegoś kiedyś (aneks)
- I tura: 2 oliwy od Mefja w zamian za 2 surowce w dowolnej turze (kontrakt)
- III tura: 2 dowolnego surowca dla Grubego w dowolnej turze w zamian za 2 ceramiki dla Jaszczura w trzeciej rundzie.
(kontrakt)(UMORZONY)

- II tura: Grzywa zrzeka się 1 tkaniny z prowincji #5 na moją rzecz (pobieram 3 tkaniny). W zamian, Grzywa w III turze będzie mógł pobrać 3 sztuki kości słoniowej na bazie paktu z Eldadem (powyższy) (kontrakt).
- II tura: 2 wosku od Nevrasta w zamian za 3 ceramiki w III turze (kontrakt)
- III tura: 3 brązu dla Grubego w zamian za 3 ceramiki dla Sru w III turze.
(kontrakt)

- III tura: 2 lazurytu dla Mefja w ramach zwrotu za surowce pobranego przez Grubego w poprzednich turach.
(kontrakt)


Moje bieżące zobowiązania:
- 6 ołowiu, 3 bursztynu i 3 miedzi dla Sru (VI tura)
- 6 lazurytu dla Kasi (VI tura)

- 3 surowców dla Nevrasta (dowolna tura)
- 2 miedzi dla Marka (V tura)
- 4 lazurytu i 4 ceramiki dla Jaszczura (V tura)
- 6 futra, 3 miedzi i 3 ołowiu dla Kasi (V tura)
- 3 ceramiki dla Mefja (V tura)
- 2 lazurytu i 3 futer dla Sru (V tura)
- 1 ołowiu dla Grzywy (V tura)

- 6 lazurytu dla Eldada (IV tura)
- 3 ceramiki i 3 ołowiu dla Sru (IV tura)
- 2 ceramiki dla Kasi (IV tura)
- 3 ceramiki dla Mefja (IV tura)
- 3 futra dla Nevrasta (IV tura)
- 2 futra dla Markizy (IV tura)
- 1 futra dla Shalvana (IV tura)
- 3 ceramiki dla Nevrasta (III tura)
- 3 ceramiki dla Sru (III tura)
- 2 ceramiki dla Jaszczura (III tura)

- 2 lazurytu dla Mefja (III tura)

Zobowiązania innych wobec mnie:
- 3 cyny od Sru (VI tura)
- 2 tkaniny od Grzywy (VI tura)
- 5 srebra, 3 wosku i 3 brązu od Kasi (VI tura)
- 5 pachnideł, 3 cyny i 2 złota od Mefja (VI tura)
- 1 kości słoniowej od Eldada (VI tura)

- 6 szkła od Eldada (V tura)
- 3 srebra od Kasi (V tura)
- 3 żelaza od Jaszczura (V tura)
- 3 cyny i 3 oliwy od Sru (V tura)
- 3 cyny i 3 oliwy od Mefja (V tura)
- 2 tkaniny od Markizy (V tura)

- 3 brązu od Sru (III tura)
- 3 oliwy od Mefja (III tura)
- 3 wosku od Nevrasta (IV tura)
- 3 brązu od Sru (IV tura)
- 3 oliwy od Mefja (IV tura)
- 3 wina od Kasi (IV tura)
- 3 miedzi od Nevrasta (IV tura)
- 6 żelaza od Jaszczura (IV tura)
- 1 pachnideł od Chromego (IV tura)
- 1 oliwy z monety od Shalvana (IV tura)


Pula surowców na handel:
- Lazuryt (9/10) (3 Gruby, 6 Kasia)
- Ołów (6/10) (6 Sru)
- Ceramika (0/10) ()
- Futro (6/10) (6 Gruby)
- Miedź (9/10) (6 Gruby, 3 Sru)

Mercator non grata
- Chromy (w III turze mnie zaatakował, mimo że mógł zaatakować kogoś innego. W V turze ataki na mnie i innych członków sojuszu. Nałożone embargo.)
- Mark (w I turze przekierował Grzywę na mnie żeby mi zajumał surowce. W III turze zaatakował osadę bez zaoferowania oferty handlowej. Po powtarzających się atakach Chromego w V turze nałożone embargo na cały Kartel. Nałożone embargo.)
- Markiza (Po powtarzających się atakach Chromego w V turze nałożone embargo na cały Kartel. Nałożone embargo.)
- Nevrast (w IV turze poleciał w chuja z marmurem - mówił, że nie ma, a miał i przez to zmarnowałem tylko wytwórstwo)
- Grzywa (w I turze zjadł mi 1 oliwy bez żadnej dyplomacji czy dogadywania)(odkuł się uprzejmym handlem i ugodowym podejściem oraz zdradzeniem informacji o paru paktach handlowych Kartelu Silesia)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwa 4 rundy”