Wieści z Bolski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Wieści z Bolski

Post autor: Gruby »

CZĘŚĆ I: "ZDRADZIECKIE MORDY"
obrazek
Dumny książę Bolski, Jan-Ur'sh "Gruby" II stał na murach okalających jego państwo i wpierdalał kaszankę z omastą oraz cebulką. Słońce chyliło się ku zachodowi, a szanowany władca parskał i prychał patrząc na tereny swoich sąsiadów. Jego wzrok często się skupiał na jednym księstwie, a spod sumiastego wąsa co chwila padały chrząknięcia, chrumknięcia i gulgotanie:
- Kurła złodzieje jedne... zdrajce... oszukaly patriotów co chcieli ojczyzny bronić... dorobily się na krzywdzie innych... mordy zdradzieckie, bemdo siedzieć...
Zza pleców księcia dało się usłyszeć kroki. To mały Seb-ba podbiegł aby zobaczyć na co patrzy jego ojciec. Ogolony na łyso chłopczyk w koszulce "Jestem Dumnym Bolakiem" z wypiekami na twarzy spojrzał za mury na tereny sąsiadów.
- Łaał, tatooo...! Ale oni tam mają żołnierzy! Patrz jak maszerują równo! :)
Jan-Ur'sh zaczerwienił się cały na mordzie, wąs mu opadł a łapy zaczęły drżeć. Gdy padło kolejne pytanie syna, z dłoni wypadła mu kaszanka, a usta zapieniły się:
- Tato, a czemu my nie mamy takich żołnierzy? Kappa
obrazek
Gruby złapał gówniaka za koszulę i ryknął na niego, opluwając kawałkami cebuli:
- CO NIE MAMY ŻOLNIERZY, JAK NIE MAMY ŻOŁNIERZY! COŚ TY POWIEDZIAŁ GNOJU MAŁY JEDEN? CO ZA SOMSIADAMI SIĘ OGLĄDASZ TY KUUUUURŁA SKURCZYBYKU NIEDOUCZONY! ONI SIĘ DOROBILI NA PODZIAŁACH KUMITU PO OKRĄGŁYM STOLE I ŻERUJĄ NA BOLAKACH, WSPÓŁPRACUJĄC Z PROWOKATORAMI Z ZAGRANICY, WYZYSKUJO NASZYCH DZIADKÓW, PRADZIADKÓW, OJCÓW, SYNÓW, MATKÓW, CÓRKÓW, JA JUŻ NIE BĘDĘ WYMIENIAŁ! TO NIE WOJSKO, TO ZDRADZIECKIE MORDY TAM MAJĄ! TE CHROME KURŁA BYDLAKI ZŁODZIEJE DYPLOMATOŁKI... LEPSZYCH MAMY ŻOŁNIERZY OD NICH!
Seb'ba zadrżał widząc wybuch gniewu swojego ojca, ale nie mógł nie zauważyć jednej rzeczy. Z lękiem odparł:
- A... ale tato... my nie mamy w ogóle żołnierzy.
Lecz wybuch gniewu nie nastąpił. Jan-Ur'sh wybuchnął nagle śmiechem, poklepał syna po ramieniu i walnął pięścią w mur:
- HA! NIE MAMY ŻOŁNIERZY! Syyyynek, ty młode i gupie! My nie potrzebujemy żołnierzy, mamy Wojska Obrony Terytorialnej złożone z naszych szlachetnych górników. Damy ym trzynastki, czternastky, ubezpieczenia, premie świąteczne i inne i lepsze będo jak te od chromego opłacane z agonowych łap brudnem, śmierdzomcem złotem!
- Tato, ale oni nas nie obronią...
- CO NIE OBRONIĄ!? KILOFEM MACHAĆ POTRAFIĄ TO MIECZEM NIE BĘDĄ!? JUŻ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH Z NICH CHCESZ ROBIĆ?! MARSZ DO POKOJU I SIĘ POMÓDL DO MATKI BOSKIEJ O ROZUM TY GAŁGANIE JEDEN!
obrazek
Seb'ba potrzebował chwilki aby zatrybić, ale w końcu pobiegł do swych komnat. Jan-Ur'sh spojrzał jeszcze przez mur na dumnie maszerujące wojska Chromego, splunął sobie na stopę i wymamrotał pod nosem:
- Kurła oby se nogi porozwalały od tego chodzenia gnoje jedne... Boże oby im w krzyżach połamało i oby im agony nasrały do butów... ja im jeszcze pokażem... tylko skomt wziomć te wojska...
Wtenczas Grubego olśniło. Sapnął, mlasnął z zadowoleniem i pobiegł do swego pałacu realizować genialny plan...

(C.D.N.)
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Wieści z Bolski

Post autor: Borys »

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
graf
Posty: 203
Rejestracja: 2018-01-24, 14:32
Tytuł: niemiecki krążownik
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Wieści z Bolski

Post autor: graf »

CZĘŚĆ II

Obrazek
Mój blogasek:
https://cyberpunkowyneuromantyk.blogspot.com/?m=1

„The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.”
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Wieści z Bolski

Post autor: Gruby »

Obrazek

CZĘŚĆ III (to co wrzucał graf to druga x]): NOCNE ROZMOWY

- Kasia, śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Kasia, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Chromy to taki chciwiec i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od kiedy zająłeś drugie miejsce za nim w pierwszej rundzie v11.
- Kasia, bo ja od pierwszej rundy v11 pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Borys stworzył.
- Gruby, a po co Pan Borys stworzył agona?
- No właśnie po co? Albo takie konto Speedek, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Kasia ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Chromy to jest przecież normalne degrengolada moralna. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, brąz ma, Moo ma, drewno ma, sojusze ma. Sam, żem widział jak zawierał.
- No szkoda, że ty nie masz z kim zawierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Gruby, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może sobie wypił. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Kasiu? Jak tylko się o tym łobuzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Kasia zwolennik agonów i trzeba by go wyeliminować.
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Wieści z Bolski

Post autor: Gruby »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Świątynny dziedziniec”