Scrolls

Wszyscy mają mambę... mam i ja!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Scrolls

Post autor: Morok »

Nowa taktyczna karcianka (obecnie znajdująca się w fazie beta) studia Mojang najbardziej znanego z gry Minecraft. Genialna mechanika, ciekawe realia, miód, cud i maliny. Jak to z grą Mojanga, ciągle mamy aktualizacje, ciągle dodawane nowe karty, a nawet elementy mechaniki gry. Bardzo polecam szczególnie każdemu, kto szuka gry, w którą mógłby pograć rundkę raz na jakiś czas "kiedy akurat ma kilka chwil", odprężającej i ciekawej. Jak dla mnie absolutnie warta swojej ceny, po kupnie nie musisz płacić już nic więcej.

W przyszłym tygodniu (od poniedziałku) dodają nową frakcję (Decay) i każdy, kto w tygodniu od 26 sierpnia do 1 września kupi grę, dostanie też gratisowy podstawowy deck tej frakcji :D.

https://scrolls.com/ - strona internetowa.
http://www.youtube.com/watch?v=PDOXyzLBvdU - video TB o grze.

Tak myślałem, że się podzielę - gdyby ktoś chciał, żeby wprowadzić go trochę w grę, to chętnie to zrobię :D.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Scrolls

Post autor: Borys »

Jak to z grą Mojanga, ciągle mamy aktualizacje, ciągle dodawane nowe karty, a nawet elementy mechaniki gry.
Czyli jak to od chciwego Mojanga mamy wersję beta pełną bugów za 100 euro?
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Re: Scrolls

Post autor: Morok »

Borys pisze:
Jak to z grą Mojanga, ciągle mamy aktualizacje, ciągle dodawane nowe karty, a nawet elementy mechaniki gry.
Czyli jak to od chciwego Mojanga mamy wersję beta pełną bugów za 100 euro?
Tłumaczenie z języka morokowego na mowę powszechną -> Sukces!
Tak na serio, to gra kosztuje obecnie z 15 euro, bugów jako takich nie uświadczymy, chociaż jest kilka niejednoznacznych mechanik, ale to musiałby ktoś naprawdę wgłębić się w niuanse gry, żeby zauważyć XD.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Scrolls

Post autor: Borys »

Czyli lepiej niż w Minecrafcie :D
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Re: Scrolls

Post autor: Morok »

Nie no, generalnie Scrollsy to nie jest sama karcianka. To połączenie karcianki i gry taktycznej:
Obrazek
Może zauważyłeś podział na heksy... mnie się to strasznie podoba, bo przypomina pola bitwy z Heroes 3 (w nowych Heroesach stosują kwadraty, co dla mnie jest barbarzyństwem). Mechanika walki jest ciekawa, karty i klimat zarąbisty, nawet muzyka niezła...
Awatar użytkownika
Morok
Posty: 712
Rejestracja: 2013-03-02, 19:47

Re: Scrolls

Post autor: Morok »

Od wczoraj jest tydzień Decaya. Jak ktoś myśli nad grą, to radzę kupić teraz :D. Just sayin'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z dala od świadomej szarańczy - OFFTOP”