Humor

Wszyscy mają mambę... mam i ja!
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2589
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Humor

Post autor: Gruby »

Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Humor

Post autor: Borys »

Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Obrazek
Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Humor

Post autor: Chromy »

W marcu 1683 roku z Azji Mniejszej i Bałkanów zaczęła napływać w kierunku Europy Zachodniej i Północnej fala uchodźców, głównie pochodzenia tureckiego. Niepewni jutra, zagrożeni wojnami, dotknięci nędzą, podróżowali w poszukiwaniu życia wolnego od strachu i poniżenia. Tej rzeszy imigrantów politycznych przewodził niejaki Kara Mustafa. Najpierw zawędrowali do Belgradu, potem udało im się przedostać na Węgry, gdzie zatrzymali się na postój w Szekesfehervar, jednak granica z Austrią okazała się dla nich zamknięta.
Ksenofobiczna katolicka monarchia Habsburgów nie chciała wpuścić nieszczęśników na swe terytorium. Tym samym wykazała się rażącym brakiem tolerancji oraz islamofobią. Austriaków poparli niestety Polacy, którzy posługując się mową nienawiści zachęcali władze w Wiedniu, by zamknięto granice przed masami uchodźców. Król Jan III Sobieski nie był w stanie zrozumieć, że mogą oni ubogacić kulturowo i duchowo kontynent europejski.
Niestety, w czarny scenariusz wpisał się również papież Innocenty XI, który zamiast zachęcić parafie katolickie w Europie, by przyjmowały imigrantów, wzywał, by odesłać ich z powrotem do domów. Tym samym zaprzeczył podstawowej zasadzie chrześcijaństwa, która mówi, by kochać bliźniego jak siebie samego.
Uchodźcy wkroczyli jednak na teren Austrii i zaczęli maszerować w kierunku Wiednia. Mieszkańcy stolicy egoistycznie zamknęli przed nimi bramy miasta. Zmęczeni i wygłodniali przybysze rozbili więc swe namioty wokół miejskich murów i czekali na rozwój sytuacji.
Wówczas doszło do wydarzenia, które śmiało nazwać można jednym z najbardziej haniebnych w historii Polski. 12 września 1683 roku król Jan III Sobieski napadł niespodziewanie na obozowisko uchodźców koczujących pod Wiedniem. Na czele swych szwadronów zwanych husarzami dokonał pogromu nieszczęsnych imigrantów, a nawet zrabował ich dobytek. Część przybyszów została z zimną krwią zamordowana, a pozostali musieli ratować się ucieczką.
Dziś, jako ludzie bardziej świadomi i stojący na wyższym poziomie rozwoju, musimy nie tylko potępić ten bestialski wyczyn króla, ale także prosić naszych muzułmańskich braci o przebaczenie.
Fragment z podręcznika do historii dla klasy II liceum z 2039 roku, zatwierdzonego przez Ministerstwo Oświaty i Ministerstwo Poprawności Politycznej.
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Humor

Post autor: Borys »

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Najnowsze wieści! Macierewicz cofnie się w czasie i powstrzyma spisek smoleński!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Obrazek
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Humor

Post autor: Chromy »

Ceterum censeo Grubum delendam esse.
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Obrazek
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2589
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Humor

Post autor: Gruby »

"nowe rozszerzone wytyczne w stadninie w Janowie

1.hodujemy tylko konie ras polskich - nie wyższe niż 90 cm w kłębie w razie gdyby wódz chciał któregoś dosiąść
2. zakaz wstępu do stadniny szejkom - na pewno będą chcieli zostać uchdzcami
3. Koniec z OGIERAMI ROZPŁODOWYMI ma być przyzwoicie
4. źrebaki tylko z monogamicznego związku ogiera z klaczą poświęconego przez księdza
5.dodatkowe 500 g owsa na każdego drugiego źrebaka w końskiej rodzinie
6. zakaz kopulacji koni "od tyłu", konie maja kopulować na "misjonarza"
7. likwidacja cechy koni arabskich - podnoszenia ogona w kłusie - gdyż odsłania miejsca intymne!!!
8. ogiery mają nosić majtki!!! gdyż partyjne towarzyszki mogły by doznać szoku widząc pełny koński wzwód (szczególnie szok byłby głęboki gdy porównają to z 7 cm swojego Pisowskiego męża.)" z komentarzy na gazeta.pl

ŚMIECHŁEM
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

obrazek


\m/
Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Borysada to Gildia Magów!
obrazek
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Humor

Post autor: Chromy »

zamknijmy ten temat Kappa
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
Awatar użytkownika
Mark Subintabulat
Wielki Szambelan
Posty: 1746
Rejestracja: 2013-05-10, 16:12
Tytuł: A. Duda Borysady
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Humor

Post autor: Mark Subintabulat »

ja tam nie mam nic przeciwko zamknięciu, jeżeli potem go odpowiednio dobrze otworzymy
Borys, dobry ziomek
Pedicabo ego vos et irrumabo
"Sprawiedliwą bowiem jest wojna dla tych, dla których jest konieczna, i błogosławiony jest oręż, jeśli tylko w nim cała spoczywa nadzieja."- Liwiusz


Hard Corps Theme

Obrazek
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Mark Subintabulat pisze:ja tam nie mam nic przeciwko zamknięciu, jeżeli potem go odpowiednio dobrze otworzymy
Jak dupę Bubeusza :-)
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

Jako farmaceuta polecam
obrazek
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Humor

Post autor: Borys »

Kupuj AoE2 Agon
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Humor

Post autor: Chromy »

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Clinton to jest jakaś porażka, ja myślę że to amerykańskie, kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli która głosowała na tych kurwów karakanów z Republikanów to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Trump. Bush was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Trump, kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały z bólu. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że Hillary Clinton zbezczeszczono, że ta kobieta ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe KURWY! powtarzam sądowe KURWY! sądowe KURWY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do Białego Domu. Będzie was Trump ruchał w dupę, będzie was Trump kurwa dymał tak, jak was Bush nie dymał. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Pence śmieć, zniszczy was. Jones'y, Valizadeh'y, Palin'y, telewizje Foxy będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi, amerykańscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Ameryki i będę się z was kurwa amerykańskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy kurwa debile, którzy te kurewstwo Republikańskie wybrali. Nie na Sandersa, nie na Clinton, tylko na jakieś kurwy Trumpy, Żydów w dupę jebanych kurwa, na Penców popierdoleńców głosowali. To właśnie jest ta kurwa Ameryja. Przez taką kurwę Amerykę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Amerykanów, garstka Amerykanów, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Ameryce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w korporacji i karta z debetem, to wy kurwa Amerykanie, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kurwy głosowały na Trumpa niech was szlag trafi, chuj warci jesteście, anty-amerykanami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było kurwa ujawniać afery podsłuchowej. Głupia Ameryka, głupie amerykańce kurwa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić kurwa, piecyki włączyć. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Humor

Post autor: Agon »

obrazek


Piwniczaki pod nalotem kobiet i poprawności - tekst o chanowcach

BTW autor to debil
wydarzyła się inwazja kobiet, które propagują ideę sprawiedliwości społecznej, czyli pomysł, że ludzie powinni być traktowani sprawiedliwie i z szacunkiem
sprawiedliwość społeczna nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością ani szacunkiem
Gamergate [afera o rzekome faworyzowanie kobiet w branży gier wideo – przyp. JD]
Gamergate nie ma nic wspólnego z kobietami, to walka z korupcją w dziennikarstwie growym
być może nie trzeba od razu modelować mu głowy od początku, tylko powiedzieć, że jest program polityczny, który opowiada się za nieodpłatną edukacją i opieką zdrowotną, i to jest program Bernie Sandersa
tl;dr lewak ma ból dupy, że Clinton i Sanders przegrali
Co więcej – jeśli jesteś chłopakiem – stawia przed tobą sprzeczne wymogi: masz być zarazem bogatym playboyem, którego stać na imprezy i drogie gadżety, i statecznym, odpowiedzialnym ojcem-biznesmenem, który zapewnia byt tradycyjnej rodzinie.
Ale o oczekiwaniu, że pomimo utrzymywaniem rodziny mężczyzna ma brać na siebie połowę prac domowych, a kobiety mają zarabiać tyle samo co mężczyźni (ale mężczyźni mają je utrzymywać xD) już nie wspomniał.
Dla autora tylko konserwatywne oczekiwania wobec mężczyzn są złe. Lewackość się aż wylewa z tego artykułu.
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Humor

Post autor: Chromy »

Gdyby w przyszłości, ze swojego pokoju, wyszedł do mnie mój trzydziestoletni syn przyszłości i powiedział: "tate, daj tysiąć złotych, bo muszę przygotować nowy strój do kosplaju na konwent Anime" i gdyby oświadczył mi, że jest gejem, ale nie na długo, bo planuje zmienić płeć i być biseksualną kobietą, a na pytanie "kiedy znajdzie sobie pracę?" odpowiedział, że "jego kariera w esportach zaczyna nabierać rozpędu", to uśmiechnąłbym się serdecznie, dał mu dwa tysiące na strój, zawiózł do Tajlandii na usunięcie siuraka i kupił nową myszkę do grania w gry - wszystko, byleby nie przyszło mu do głowy zostać dziennikarzem.
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Humor

Post autor: Nevrast »

Obrazek
Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z dala od świadomej szarańczy - OFFTOP”