Granica - recenzja

Wszyscy mają mambę... mam i ja!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Granica - recenzja

Post autor: Borys »

Jak wiecie nasz pobyt na obczyźnie okazał się pasmem upokorzeń, wyroków i szyderstw. Jedynym naszym sukcesem jest odbanowanie Arayo. Nie koniec jednak na tym. Opis Granicy na VL zostąl usunięty ze względu na negatywne, krytyczne komentarze (którymi po czasie dopiero zajęła się holenderska policja), misją Borysady jest jednak napisanie recenzji, która obnaża prawdziwą stronę Granicy.

Mówiąc krótko - podsyłajcie wszystkie śmieszne rzeczy i głupie bany z Granicy jakie tylko znacie.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Nevrast
Posty: 809
Rejestracja: 2013-02-16, 17:42
Tytuł: Kuchcik borysadowy
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Granica - recenzja

Post autor: Nevrast »

Masz printscreena recenzji/opinii z VL?
Najpierw uśmiechy, potem kłamstwa. Dopiero potem kule.

Me ollaan samaa tuhkaa,
samaa kevyttä ilmaa,
Joten rauha nyt,
tää maailma on vihaan kyllästynyt
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Granica - recenzja

Post autor: Chromy »

Ja poniosłem męczeństwo na polu sztuki, zbanowali mnie za wklejenie Śmierci Sardanapala (Delacroix) i Szału uniesień(Podkowiński), wyszydzając mnie jako propagatora nagości i nagradzając Banem Kappa
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
Awatar użytkownika
Harel
Posty: 281
Rejestracja: 2013-12-18, 19:48
Been thanked: 2 times

Re: Granica - recenzja

Post autor: Harel »

Napiszcie do Klocucha, niech zrobi Granicy videłorecenzje
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Granica - recenzja

Post autor: Chromy »

to dobry pomysl z tą wideorecenzją Kappa spotkajmy sie kiedys przy (@_@) i zrobimy
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
Vepanis11
Posty: 3
Rejestracja: 2016-10-05, 10:13

Re: Granica - recenzja

Post autor: Vepanis11 »

Pochwalcie się koniecznie jak coś zmontujecie. Ciekaw jestem efektu.
JESTEM GÓWNEM xddddd
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Granica - recenzja

Post autor: Borys »

"Ostatnio administracja podjęła słuszną decyzję o usunięciu Granicy z bazy danych. I słusznie, bo ten wpis nie robił niczego innego poza generowaniem hejtu. Co gorsza były tam też krytyczne wypowiedzi byłych użytkowników - dobrze więc, że usłuchano administracji i skasowano to wszystko, bo co by było, gdyby jakiś użytkownik szukający PBFa wziął do siebie krytykę i stwierdził, że klimat mu nie pasuje albo powinien zachować ostrożność? Całe Vision Lighthouse straciłoby na rzetelności jako baza danych PBFów mająca pomóc graczom znajdywać dobre PBFy - korzyść zatem jest i dla gracza, i dla strony, i dla forum PBFa.W związku z tym nie sądzicie, że dobrze byłoby zrehabilitować wild Neigh? Nie każdy pewnie wie, o co chodzi, więc przypomnę: jeszcze za starej administracji napisano obraźliwą, wulgarną recenzję (przykład - "ale kurwa oszaleję". To autentyczny cytat z recenzji. Zaznaczyłem na biało, żeby ktoś, kto nie chce, nie musiał tego oglądać). Jej celem było maksymalne obrzydzenie tego forum. Forum, na którym gracze do dzisiaj świetnie się bawią, które promuje miłość bez zbędnych zahamowań!Oczywiście efektem była plaga hejtu która sprawiła, że administracja musiała na kilka dni zamknąć stronę; do dzisiaj w komentarzach można przeczytać o zachowaniu, jakiego dopuścili się "użytkownicy" VL. Odrażające.Dlatego proponuję co następuje:- Usunąć recenzję ze wszystkimi komentarzami. Ewentualnie zostawić wpis podpisany nickiem Petera Covella w którym napisze się, on żałuje, że tę reckę napisał. W końcu recenzja powinna być obiektywna i zachęcać do gry w opisywanych forach.Administracja WN, podobnie jak ta Granicy, na pewno będzie tego chciała.- Przeprosić wild Neigh za karygodne podejście, i zapewnić, że nowa administracja dba o to, by takie sytuacje nie miały miejsca.- Zaproponować współpracę i przygotowanie przychylnego wpisu do bazy danych. Wątpię, żeby po tym co się stało zgodzili się zejść na ten poziom, ale kto wie - zawsze to uprzejme wyciągnięcie ręki, będzie dobrze potraktowane.I tak, wiem, że od sytuacji minęło trochę czasu - ale obowiązkiem administracji jest utrzymywać wysoki poziom strony, której nie można się wstydzić!"
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: Granica - recenzja

Post autor: Chromy »

R.I.P. R.I.P. R.I.P.
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z dala od świadomej szarańczy - OFFTOP”