Kim mają być dzieci Merika i TSY?

Wszyscy mają mambę... mam i ja!
ODPOWIEDZ

Kim mają być dzieci Merika i TSY?

Gunnerem
2
22%
Enginereem
2
22%
Pilotem
5
56%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Kim mają być dzieci Merika i TSY?

Post autor: Gruby »

Jako że Merik i TSA wychowywali się na Borysadzie i właściwie są niczym nasze dzieci, musimy wspólnie, jak rodzina, podjąć bardzo ważną decyzję. Mianowicie - niedługo pewnie przyjdzie czas, gdy borysadowe potomstwo spłodzi nam dwoje wnucząt. Musimy zadbać o edukację małych degeneratów, dlatego Borys zdecydował, że małe rude Mericzątko i małe grube TSiątko, zostaną profesjonalnymi graczami gry Guns of Icarus, gdzie lata się statkiem i w ogóle.

Teraz pada pytanie: musimy ich wyszkolić w jakiejś klasie postaci, by wymiatały. W jakiej?

a) Gunner (mamy dwóch zajebistych gunnerów z najwyższej półki, mnie i Borysa, ale wiadomo, niedługo znajdziemy sobie dziewczyny, zajebistą pracę i nie będziemy mieli czasu tak często grać)
b) Engineer (dzieci podążą w ślady swego ojca Merika. Może tutaj być bonus w sumie, bo dobre geny. A jak zamiast TSY sparzymy Merika z Markiem to będzie eugenicznie idealne)
c) Pilot (mamy niby Pandę, ale ten jebany ćpun pewnie się zaćpa czymś albo go Papi Pani Harpia zabije za liczne zdrady z innymi monstergirlami i będziemy mieli wakat)

NIE MOŻNA ICH WYSZKOLIĆ WSZECHSTRONNIE BO NIE.

GŁOSUJCIE.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z dala od świadomej szarańczy - OFFTOP”