Sprawa Glaua

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Sprawa Glaua

Post autor: Gruby »

Nie chce mi się fabularnie i in clima napisać tego xD Gruba wystawiła resztę graczy i oddała wszystkie swoje surki Glauowi, aby ten mógł dojebać Shalvana. Pomagamy Shalvanowi? xD Czy lepiej najpierw Nevrasta i Grubą ubić (choć do tego czasu juz Glau pewnie zajmie Shalvana).

Ewentualnie jeszcze inny myk - jak Glau zajmie Shalvana to mogę mu oddać trochę ziem Grubej, jak już je zajmę. Bo tak kontrolować i na północy przed Nevrastem, Glauem i Francisem, i na wschodzie przed Markiem i Chromym to lipa. A tak to będziemy mogli się skupić na północy i odbiciu przesmyku do kolonii.
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Sprawa Glaua

Post autor: Gruby »

halo
Awatar użytkownika
Baramuk
Posty: 68
Rejestracja: 2013-03-21, 08:14

Re: Sprawa Glaua

Post autor: Baramuk »

Hej mysle ze nalezy mu pomoc na tyle aby byl w stanie prawadzic samodzielnie wojne(surowce, wsparcie militarne w niewielkim stopniu) my bedziemy mogli wykorzystac tez ten czas by zaatakowac Navaresta i albo doprowadzic do jego zniszczenia lub oslabienia wraz z obietnica nie wtrancanie sie w sprawy sasiadow. Gruba zajmiemy sie w swoim czasie jak juz zrobimy porzadek na swoim podworki, ja wtedy bebe mogl wyslac ci wojsko bo prawdopodobnie na polnocy bedzie dlugo wojna na jak nevarest padnie nie bedzie miedzy nami powaznych rywali. Ja bym to widzial tak.
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Sprawa Glaua

Post autor: Gruby »

Gruba i tak nie gra, Nevrast też. Wpadnięcie w nich to jest jak bicie niemowlęcia, więc damy radę na dwa fronty spokojnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rudo [Scarafaggio] / Jaszczur [Szogunat]”