Pierdolenie

jeszcze złotów... jeszcze dwójkę... jeszcze...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Pierdolenie

Post autor: Pupu pan Panda »

Realia: Trwa wojna, kurwa. Nie, nie jesteś żadnym pierdolonym żołnierzem z coda czy innego bfa i nie będziesz napierdalał jak głupi do innych żołnierzy. Jesteś cywilem i przed żołnierzami będziesz zazwyczaj spierdalał. Celem gry jest przeżycie. Nie, nie jest to gra dla jebanych lewaków i innych rurkowców. Bo żeby przeżyć, trzeba kombinować. Nie jesteś sam, będziesz miał kolegów. Chyba, że ich zapierdolisz i zabierzesz im jedzenie. Wybór należy do ciebie. Kurwa.
Przebieg rozgrywki: No to, kurwa, tak. Macie dom, nie? Dobra, kurwa, nie dom, ale kryjówkę jakąś, taki dom... rozpierdolony, o. No, i w tym domu macie kuchenkę i lodówkę, jakąś instalację elektryczną i ze dwie szafki. I, tu macie fuksa, warsztat z narzędziami, które pozwalają na tworzenie przydatnych sprzętów domowych. I nic, kurwa, więcej. Żadnich kibli kurwa, wanien, sof, chuj wie czego. Nawet, kurwa, łóżka nie macie. Wszystko poza tą waszą jebaną kuchenką, lodówką,dwoma szafkami i warsztatem z narzędziami zostało już podpierdolone z waszej kryjówki. Resztę musicie sobie zrobić. A żeby coś zrobić, trzeba mieć materiały. No i te materiały musicie zdobyć. Są one rozpierdolone po całym rozpierdolonym mieście. Po każdym dniu będę wam mówił o interesujących miejscach, w które możecie się wybrać, żeby coś pozbierać/podpierdolić/ograbić.
Postacie: No, kurwa, doczekaliście się. Kimś trzeba grać. Nindżom, pijakiem, kurwa nie wiem, możecie se nawet striptizerką grać i dawać dupy, żeby przeżyć. Chuj, że was zapierdole w pierwszym lepszym wątku, bo mi się nie będzie opisywać, jak wam stają włosy łonowe. No, ale do rzeczy. Po primo, jakiś kurwa kucharz/elektryk/złota rączka będzie prawdopodobnie tak samo lub nawet bardziej przydatny niż taki, co to tylko się napierdalać umi.
Po drugo wypierdoliłem staty i chuj, bo tak. Zamiast tego każda postać będzie mieć swoją specjalną zdolność. Żadne kurwa magiczne srututucje pierdolenia chuj wie co. Ktoś może być silny, zwinny, może być kurwa, nie wiem, w gotowaniu dobry, cokolwiek. Dogodomy się.
Po trzecio każda postać będzie też mieć jakąś negatywną cechę. Palacz, kawosz, Chromy, agresor, Dlanor,ćpun cokolwiek kurwa. Dogodomy się.
Surowce: Sześć typów, pięć poziomów od 1 do 5, im większa cyferka, tym wincy. Tak proste, że nawet Rudo ogarnie jak się postara.

Materiały - jakieś takie winksze, nie wiem, deski, kawałki blachy, rury kurwa, chuj wie co.
Części - zębatki, kurwa, przełączniki, przerzutniki, które mogą znaleźć zastosowanie jako liczniki w rejestrach przesuwnych, cokolwiek.
Leki - co kurwa? Myślisz, że coś tu będę tłumaczył?
Jedzenie - ... RUDO PACZ TUTAJ ...
Używki - kawa, szlugi, WÓDKA, WINO, PIWO, narkotyki, borysada. Ogólnie Chromy.
Broń - mam nadzieję, że nie będzie aż takich debili, że nie będą wiedzieć co to jest.

Jak się trafio jakieś specjalne itemsy, nieuwzględnione tutej to uwzględnię jakoś kurwa, dam se rade.

Bonus: Wymiękasz teeeeeej, bonus wymiękasz? Wymyślcie se jakiś bonus. Może to być dodatkowa postać w drużynie, dodatkowy sprzęt, poznanie lokalizacji grupy innych surwajwers.
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „SESJA PANDY”