Podróż Generała Benvolio Borgia do Trolli Państwa Niezwykła

Zablokowany
Awatar użytkownika
Glau
Posty: 763
Rejestracja: 2013-05-10, 18:38

Podróż Generała Benvolio Borgia do Trolli Państwa Niezwykła

Post autor: Glau »

Podróż Generała, piękny i przyjemny utwór o wojnie i miłości, wydanie nowe i poprawione zawierające niesłychaną opowieść o okrutnym i wzbudzającym litość przypadku, jaki wydarzył się w Zul-Ker, a o jakim nie wspominają inne wydania.

Choć ta część puszczy była równie gęsta jak pozostałe, była jednocześnie jedyną w której pomyślano o drogach. Można było powiedzieć nawet, iż były to drogi całkiem przyzwoite, bowiem ułożone z kamiennej kostki zapewniały wierzchowcowi generała znaczący komfort podróży.

Ponieważ stosunki z Zul-Ker nie wydawały się być aż takie złe, Benvolio nie był niepokojony przez straże, a sama nacja trolli była najprawdopodobniej uprzedzona o jego przybyciu. Po kilku godzinach jazdy zobaczył jadącą z naprzeciwka postać. Był to dobrze zbudowany, zielonoskóry młodzieniec. Dosiadał on średnich rozmiarów szarego raptora. Kierował się wyraźnie w kierunku generała, zaś gdy znalazł się blisko ściągnął wodze i wyhamował gada.
- Witaj Generale - powiedział - Oczekiwaliśmy pańskiego przybycia. Zostałem wyznaczony by towarzyszyć wam w podróży, zapewniając jej bezpieczeństwo, do czasu, gdy Widząca Tar'Badhor będzie mogła się z wami zobaczyć.
- Na imię mam Thand'Hathol i jestem gwardzistą Adsereg.
Bo ryba, to brzmi dumnie
Bo rybą, cuchnie los
Wrócimy tu podwójnie
Na obiad i na stos
Awatar użytkownika
Mark Subintabulat
Wielki Szambelan
Posty: 1746
Rejestracja: 2013-05-10, 16:12
Tytuł: A. Duda Borysady
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Podróż Generała Benvolio Borgia do Trolli Państwa Niezwy

Post autor: Mark Subintabulat »

-W takim razie cała przyjemność po mojej stronie Thand'Hathol. Cieszę się, że będę mógł podróżować w twoim towarzystwie. Skoro do stolicy wciąż jeszcze kawałek drogi, zechciałbyś może podzielić się ze mną nowinami?
Borys, dobry ziomek
Pedicabo ego vos et irrumabo
"Sprawiedliwą bowiem jest wojna dla tych, dla których jest konieczna, i błogosławiony jest oręż, jeśli tylko w nim cała spoczywa nadzieja."- Liwiusz


Hard Corps Theme

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Centrum”