SESJA PANDY

Istotne kwestie dotyczące rozwoju i bezpieczeństwa Borysady.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

SESJA PANDY

Post autor: Pupu pan Panda »

Realia: Trwa wojna, kurwa. Nie, nie jesteś żadnym pierdolonym żołnierzem z coda czy innego bfa i nie będziesz napierdalał jak głupi do innych żołnierzy. Jesteś cywilem i przed żołnierzami będziesz zazwyczaj spierdalał. Celem gry jest przeżycie. Nie, nie jest to gra dla jebanych lewaków i innych rurkowców. Bo żeby przeżyć, trzeba kombinować. Nie jesteś sam, będziesz miał kolegów. Chyba, że ich zapierdolisz i zabierzesz im jedzenie. Wybór należy do ciebie. Kurwa.
Przebieg rozgrywki: No to, kurwa, tak. Macie dom, nie? Dobra, kurwa, nie dom, ale kryjówkę jakąś, taki dom... rozpierdolony, o. No, i w tym domu macie kuchenkę i lodówkę, jakąś instalację elektryczną i ze dwie szafki. I, tu macie fuksa, warsztat z narzędziami, które pozwalają na tworzenie przydatnych sprzętów domowych. I nic, kurwa, więcej. Żadnich kibli kurwa, wanien, sof, chuj wie czego. Nawet, kurwa, łóżka nie macie. Wszystko poza tą waszą jebaną kuchenką, lodówką,dwoma szafkami i warsztatem z narzędziami zostało już podpierdolone z waszej kryjówki. Reszte musicie sobie zrobić. A żeby coś zrobić, trzeba mieć materiały. No i te materiały musicie zdobyć. Są one rozpierdolone po całym rozpierdolonym mieście. Po każdym dniu będę wam mówił o interesujących miejscach, w które możecie się wybrać, żeby coś pozbierać/podpierdolić/ograbić.
Postacie: No, kurwa, doczekaliście się. Kimś trzeba grać. Nindżom, pijakiem, kurwa nie wiem, możecie se nawet striptizerką grać i dawać dupy, żeby przeżyć. Chuj, że was zapierdole w pierwszym lepszym wątku, bo mi się nie będzie opisywać, jak wam stają włosy łonowe. No, ale do rzeczy. Po primo, jakiś kurwa kucharz/elektryk/złota rączka będzie prawdpodobnie tak samo lub nawet bardziej przydatny niż taki, co to tylko się napierdalać umi. Po drugo lista statów:

Siła - pierdolnięcie, to ile wasza postać może unieść, wytrzymałość, chuj wie co jeszcze(Kappa).
Sprawność fizyczna - jak napiszesz, że siła to też sprawnosć fizyczna to dostaniesz wpierdol. Ogólnie chodzi o bieganie, skradanie się, spierdalanie, unikanie ciosów, skakanie i tak dalej i tak kurwa dalej.
Przeszukiwanie - oj, to dobre jest. Znajdowanie różnych rzeczy, odgarnianie gruzu, dostrzeganie fantów i takie różne.
Majsterkowanie - no, naprawianie kurwa, tworzenie rzeczy, oszczędność materiału, szybkość pracy, andrzeju to się wyklepie ogólnie.
Gotowanie - zgadnij, kurwa, debilu. Tak, to jest osobny stat, ty jebany ignorancie co by tylko innych chciał napierdalać.
Charyzma - przydatna do handlu i innych takich rozmówek polsko-rosyjskich.



HENTNI?
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Pupu pan Panda
Posty: 821
Rejestracja: 2013-08-19, 14:26
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: SESJA PANDY

Post autor: Pupu pan Panda »

I PISAĆ KURWA CO WAM ODPOWIADA:

Wersja pierwsza:

Coop, każdy kontroluje jedna postać. Jak będzie więcej niż 4 graczy to podzielę na więcej grupek.

Wersja lepsza:

PVP. Każdy kontroluje grupkę 3 postaci. Cel gry zmienia się na ujebanie innych.
Ygrek pisze:Jeden z drugim wyciągacie ręce
A trzeci loot łapie i chwyta
Ja widzę tylko niestety
A chuj nie legendar bo kasa i strzykwa
Awatar użytkownika
Mark Subintabulat
Wielki Szambelan
Posty: 1746
Rejestracja: 2013-05-10, 16:12
Tytuł: A. Duda Borysady
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: SESJA PANDY

Post autor: Mark Subintabulat »

Ja się zgłaszam i proponuję wersję najlepszą:

Każdy kontroluje grupkę 3 postaci i gra jak chce
Borys, dobry ziomek
Pedicabo ego vos et irrumabo
"Sprawiedliwą bowiem jest wojna dla tych, dla których jest konieczna, i błogosławiony jest oręż, jeśli tylko w nim cała spoczywa nadzieja."- Liwiusz


Hard Corps Theme

Obrazek
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: SESJA PANDY

Post autor: Borys »

Masz moją wuwuzelę do lepszej wersji.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy najwyższej wagi”