Propozycje zmian na forum

Istotne kwestie dotyczące rozwoju i bezpieczeństwa Borysady.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Propozycje zmian na forum

Post autor: Agon »

Nie było takiego tematu to zakładam. Tu każdy gracz członek Borysady może zgłaszać swoje pomysły na zmiany i nowości na forum. Tu piszemy takie rzeczy jak prośby o zmianę nicka, porady dotyczące lepszego funkcjonowania Borysady itp.

Moje pomysły to:
- zmiana lub dodanie nowego strażnika, lub strażniczki np. Liadan (jak się zgodzi), bo Nevrasta ostatnio nie ma
- przywrócenie opcji edycji i usuwania postów na czacie
- usunięcie wszystkich podmianek
- zmiana nazwy czatu (Adas powiedział, że już nie będzie się zwierzał i chyba wbrew pozorom trzyma się tego postanowienia)
Awatar użytkownika
Liadan
Posty: 1018
Rejestracja: 2013-03-01, 18:06
Tytuł: Matka Gąska

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Liadan »

Sam temat jak najbardziej się przyda, pod warunkiem, że będą to konstruktywne propozycje zmian.

Przy tej ilości graczy jego Lordowska Mość sam sobie doskonale poradzi, więc strażnik obecnie nie jest nam potrzebny.
Sprawa opcji była już dyskutowana na forum...
Pozostaje tylko zmiana nazwy chatu. Agonku, czekamy na propozycje.
Awatar użytkownika
Mark Subintabulat
Wielki Szambelan
Posty: 1746
Rejestracja: 2013-05-10, 16:12
Tytuł: A. Duda Borysady
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Mark Subintabulat »

1. Nasz Pan i Władca póki co faktycznie daje sobie świetnie radę, ale jakby przybyło graczy (czego chyba każdy sobie życzy) to czemu by nie. Tylko szczerze mówiąc nie wiem za bardzo co takiego robił Nevrast w związku ze swoją funkcją.
2. Mi nie przeszkadza tak jak jest teraz
3. I tak nie znam wszystkich, więc co mi tam.
4. Proponuję zmienić na coś co ma w nazwie Agona ;p np. Ukochany Chat Agona
Borys, dobry ziomek
Pedicabo ego vos et irrumabo
"Sprawiedliwą bowiem jest wojna dla tych, dla których jest konieczna, i błogosławiony jest oręż, jeśli tylko w nim cała spoczywa nadzieja."- Liwiusz


Hard Corps Theme

Obrazek
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Borys »

Póki co nie trzeba nam moderatora, więc nie widzę póki co powodu, by jakiegoś nowego strażnika wyszukiwać. Zresztą, to nie jest elitarne forum, żeby przejmować się "stołkami" : p
Opcje edycji i usuwania postów na chacie według ludzi nie są konieczne do istnienia.
Żadnych podmian już dawno nie ma.
Nad zmianą nazwy chatu można pomyśleć.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Gruby
Posty: 2590
Rejestracja: 2014-09-23, 19:41
Tytuł: Bóg Losowań
Has thanked: 53 times
Been thanked: 63 times

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Gruby »

1. Borys na razie ogarnia wszystko, bo i nie ma w sumie zbyt wielu rzeczy do ogarniania. W razie czego poproszę go by mi udostępnił też moderację. I tak siedzę całymi dniami na Borysadzie i się nudzę, a nie ma sensu dawania wszystkim graczom funkcji (chociaż to by było całkiem sympatyczne), skoro zadaniami moderatora może się zająć dosłownie jedna lub dwie osoby. Wystarczy już, że w sumie MG mamy za dużo.
2. Nie.
3. Podmianki chyba już są usunięte.
4. W sumie Adas ostatnio nie chwali się, to rzeczywiście można zmienić. Zrobimy ankietę w której wyłonimy nową nazwę chatu. Nazwa powinna chociaż trochę nawiązywać do fabuły, klimatu lub wydarzeń na Borysadzie (co jest oczywiste). Każdy z Was może wysłać po jednej propozycji nazwy (na PW proszę), do soboty, do 24:00. W niedzielę zrobimy ankietę i wybierzemy nową nazwę czatu.
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 473
Rejestracja: 2013-02-25, 21:53

Re: Propozycje zmian na forum

Post autor: Agon »

Ponieważ Borysa czasem nie ma na Borysadzie, a Dlanor jest bardzo aktywny, to jestem za tym, żeby przyznać mu możliwość zakładania działów dla graczy i dać wszystkie uprawnienia Strażnika Teksasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy najwyższej wagi”