PROJEKT RISE V2

Istotne kwestie dotyczące rozwoju i bezpieczeństwa Borysady.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mark Subintabulat
Wielki Szambelan
Posty: 1746
Rejestracja: 2013-05-10, 16:12
Tytuł: A. Duda Borysady
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

PROJEKT RISE V2

Post autor: Mark Subintabulat »

PROJEKT RISE v2 cotusieodpierdala

Jak wszyscy dobrze wiemy Projekt RISE (XDD) vel PROJEKT CHUJ okazał się wielkim sukcesem 8< i kolejnym kamieniem milowym na drodze do koronowania Króla Borysa na Króla Polski :-) . Posiadając względnie dobrze prosperujące forum R.I.P. , o nieprzeciętnie bogatym kapitale ludzkim ;((( kolejnym naturalnym krokiem jest akumulacja kapitału finansowego >D W tym celu po przeprowadzeniu półrocznych obserwacji i analiz wniosek mógł być tylko jeden. Przede wszystkim należy pozyskać finansowanie, którego źródłem będą banki <g . Ma to swoje uzasadnienie organizacyjne Kappa jak i ideologiczne (@_@)

Przede wszystkim na wstępie chciałbym przedstawić wyniki eksperymentu, który prowadziłem od dnia 4 czerwca, kiedy to kilka dni po tym jak spadłem z rowerka (*)/ (*) i rozwaliłem sobie swój głupi ryj :picard: zastanawiałem się nad przyszłością Borysady.

Od tego czasu do dnia dzisiejszego robiłem wszystko aby jak najmniejszym kosztem usyskać jak najwięcej funduszy od obcego jak i polskiego kapitału z sektora bankowego.
W tym czasie udało mi się uzyskać szereg premii pieniężnych i rzeczowych, które przedstawiają się następująco:

BZ WBK/SANTANDER - 250/300 zł (brakujące 5 dych otrzymam pod koniec miesiąca) w gotówce za sam fakt przelewów wynagrodzenia na ich konto przez okres 6 miesięcy
CITI HANDLOWY - 400 zł w gotówce za wyrobienie karty kredytowej i wydanie względnie niewielkiej sumy pieniężnej
CITI HANDLOWY - 43/350 zł (3 stówy w drodze po 50 zł miesięcznie) - za aktywne korzystanie z karty do konta - moneyback 5%
BGŻ BNP Paribas - 150 zł w gotówce oraz 150 zł w bonach do biedry za założenie konta i wydawanie 300 zł miesięcznie przez 3 miesiące za pośrednictwem karty do konta
BGŻ BNP Paribas - 200 zł na karcie paliwowej BP za wyrobienie karty kredytowej
mBank - 200 zł w postaci bonu do decathlonu za wyrobienie karty kredytowej
Getin Noble Bank - 100 zł w gotówce za założenie konta
Getin Noble Bank - 150 zł w postaci bonów paliwowych na stacje Circle K/Statoil (można tym płacić też za wódkę (@_@) na stacji)

Ponadto w Programie Mastercard Pricless Specials uzyskałem sumę punktów za które na dzień dzisiejszy jestem wstanie otrzymać bony w wysokości 500 zł na stacje Circle K

Pominąłem drobniejsze promocje jak i promocje, z których korzyści finansowych jeszcze nie otrzymałem

Łączna suma nagród pieniężnych i rzeczowych(bony) z tyłu rzeczonych promocji wyniesie na koniec roku od 3500 do 4000 zł netto. Jest to względnie niewielka kwota, ale wystarczająca na zakup np. 175-200 flaszek wódki (@_@) lub 875-4000 piw (-‸ლ)

Zachęcam wszystkich do korzystania z promocji bankowych, a szczególnie za pośrednictwem stron(linki poniżej), na których autorzy krok po kroku pokazują co należy zrobić aby w takiej promocji uczestniczyć:
https://livesmarter.pl/
https://bankobranie.blogspot.com/
http://zarabiajnabankach.pl/

Co do zasady najbardziej opłaca się brać udział w promocjach współorganizowanych przez podmioty trzecie, bo w takim modelu część nagród wypłaca bank, a część podmiot trzeci i są to często sumarycznie wyższe kwoty. Tego rodzaju promocje są jednak rzadkością, najczęściej do banki za pośrednictwem swoich działów marketingu osobiście organizują akcje promocyjne.

Banki promują także aktywność zwaną "programem poleceń", która sprowadza się do polecania ich produktów bankowych (konta bankowe, karty kredytowe) osobom trzecim, i za każdego nowego klienta, który spełni minimalne wymagania (w stylu: dokonaj 5 transakcji miesięcznie kartą, przelej 1000 zł na ten rachunek, wydaj 200 zł w ciągu miesiąca itd.) nagradzają takiego klienta bonusem w postaci najczęściej gotówki. Co ważne osoba, która w ramach programu poleceń skorzysta z danego produktu sama również może liczyć na nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Pomysł na pozyskiwanie kapitału jest zatem taki aby użytkownicy Borysady rejestrowali się w programie poleceń za pośrednictwem jednej z osób (osoba polecająca), sami uzyskali korzyści finansowe w postaci nagród, zaś bonusy za polecenie stanowić będą majątek forum. Środki te mogą być wydawane w szczególności m. in. na bieżące potrzeby związane z utrzymaniem forum (opłaty roczne za hosting), na nagrody organizowane przez administrację, na fundusz wakacyjny, z którego dofinansowywane mogą być atrakcje na zlocie, wreszcie część nich może być inwestowana (lokaty, rachunki oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, akcje, turnieje pokera, zakłady bukmacherskie). Co ważne zakładanie omówionych produktów bankowych nie wiąże się z koniecznością wizyty w oddziale banku, gdyż można je otworzyć za pośrednictwem kuriera, po uprzednio złożonym wniosku na stronie internetowej danego banku.

Proszę osoby zainteresowane uczestniczeniem w niniejszej odsłonie projektu Rise o zgłaszanie się. Sądzę, że sensowną kwotę można uzyskać już przy co najmniej 5-6 osobach.

Poniżej przedstawiam pierwszą z ofert, którą chciałbym wykorzystać.

PRODUKT: Konto osobiste
ORGANIZATOR: Getin Noble Bank
TERMIN: 31 październik 2018 r.
POZIOM TRUDNOŚCI: Łatwy
ILOŚĆ OSÓB POTRZEBNA DO MAKSYMALNEGO ZYSKU Z PROMOCJI: 5 osób
NAGRODA: 50 zł dla osoby zakładającej konto oraz 100 zł na fundusz Borysady
KOD POLECAJĄCY: J2BFB6


1.Otwieramy konto za pośrednictwem tego linku https://polecam.getinbank.pl/lp/main/ro ... 0974&epi2=

Po wypełnieniu pierwszej strony klikamy "następny krok" po czym wypełniamy drugą stronę gdzie wyrażamy zgodę na WSZYSTKIE zgody marketingowe, zaś w rubryce kod polecenia wpisujemy J2BFB6.

Zaznaczamy zgodę na wszelkie zgody marketingowe (warunek promocji) i kończymy rejestrację wybierając sposób założenia konta przez kuriera. Następnie czekamy na telefon z banku, gdzie potwierdzimy chęć założenia konta i czekamy na kuriera.

Warunki do uzyskania nagród są następujące:

1.Przez 3 kolejne miesiące NASTĘPUJĄCE po miesiącu podpisania umowy, a zatem w listopadzie, grudniu i styczniu zapewnij wpłaty w wysokości 1000 zł miesięcznie na konto (ważne aby to był jeden przelew np. z naszego innego konta w innym banku. Następnego dnia można te środki już normalnie wydawać albo nawet przelać sobie z powrotem, ważne aby przynajmniej przez 1 noc w miesiącu pieniądze te przeleżały na koncie Getin Bank

2.Konto jest bezwarunkowo darmowe dla osób poniżej 26 roku życia, zaś dla osób które osiągnęły ten wiek możliwe jest uniknięcie opłaty za konto w kwocie 8 zł miesięcznie, jest dokonanie jednej transakcji kartą/blikiem,

I tyle, nagroda powinna być w lutym 2019 r ;)

W razie jakichkolwiek wątpliwości w poniższym linku powinniśmy znaleźć wyjaśnienia nurtujących nas pytań
http://zarabiajnabankach.pl/getin-bank- ... nie-konta/
Borys, dobry ziomek
Pedicabo ego vos et irrumabo
"Sprawiedliwą bowiem jest wojna dla tych, dla których jest konieczna, i błogosławiony jest oręż, jeśli tylko w nim cała spoczywa nadzieja."- Liwiusz


Hard Corps Theme

Obrazek
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: PROJEKT RISE V2

Post autor: Borys »

Brzmi spoko, zawsze parę złotych.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Borys
Krul
Posty: 5516
Rejestracja: 2013-02-16, 17:21
Tytuł: Wielki Chan Borysady
Has thanked: 46 times
Been thanked: 43 times

Re: PROJEKT RISE V2

Post autor: Borys »

Nikt się nie pisze na łatwy hajs? Tu nie ma żadnego haczyka.
Jack: Wilhelm, wanna come work for me and open a vault?
Wilhelm: No.
Jack: I'll pay you a million dollars.
Wilhelm: Okay.
Awatar użytkownika
Chromy
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-05-09, 12:36
Has thanked: 4 times
Been thanked: 13 times

Re: PROJEKT RISE V2

Post autor: Chromy »

Można przysiąść w jakiś dzień
Ceterum censeo Grubum delendam esse.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy najwyższej wagi”